Президент України відзначив нагородами олімпійських спортсменів, і не тільки.
Про це повідомляє голова Дніпропетровської ОДА Сергій Лисак, передає Дніпро 24.
Олімпійська чемпіонка Ярослава Магучіх отримала від Президента Зеленського орден княгині Ольги І ступеня. А орден княгині Ольги ІІІ ступеня отримала її тренерка Тетяна Степанова.
Також орден “За заслуги” ІІІ ступеня здобув бронзовий призер, легкоатлет Михайло Кохан, який брав участь в Олімпійських іграх.
Сергій Степанов, який тренує Ярославу Магучіх отримав звання Заслуженого працівника фізичної культури і спорту України. Зеленський нагородив також тренера Михайла – Сергія Кохана.






