На першому етапі Кубка світового виклику, що проходив у Варні, наш спортсмен довів, що вміє майстерно приборкувати гімнастичного коня.
Про це повідомляє пресслужба НОК України у Дніпропетровській області, передають новини Дніпра.
За свою програму на коні-махах Ігор отримав солідні 13,99 бала. Цього вистачило, щоб обійти багатьох титулованих суперників і піднятися на третю сходинку п’єдесталу.
За успіхом гімнаста стоїть не лише його наполегливість, а й робота тренерського тандему – Сергія Попова та Григорія Білика.






