На меморіалі Дем’янюка у Львові олімпійська чемпіонка з Дніпра підкорила висоту 2,03 метра. Це не лише «золото» та рекорд турніру, а й найкращий результат сезону у світі в приміщенні.
Про це повідомляє “Федерацію легкої атлетики Дніпропетровської області”, передають новини Дніпра.
Цікаво, що Ярослава виступала в Україні вперше за три роки. Коли вона тільки починала стрибати (з висоти 1,91 м), конкуренток у секторі вже не залишилося — спортсменка змагалася сама з собою. Висоту у 2 метри Ярослава взяла з другої спроби, а рекордні 2,03 м підкорилися з третьої.
За словами чемпіонки, цей результат — наслідок підготовки вдома, попри війну та блекаути.
Магучіх зізналася, що за роки мандрів світом просто скучила за рідною атмосферою, родиною та навіть котом. Срібло та бронзу турніру також забрали українки — Тетяна Білик та Меланія Вакуліна.






