П’ять команд, футбольне поле та шалена жага до перемоги. У Дніпрі відбувся товариський турнір з мініфутболу серед військових різних підрозділів, які приїхали просто з Покровського напрямку.
Про це повідомляє Дніпровська міська рада.
Турнір розпочався гімном України та хвилиною мовчання за загиблими Героями. Для хлопців це стало не просто грою, а справжнім ковтком свободи й психологічного розвантаження.
Особливим цей день став для Андрія зі Сталевої бригади — він зіграв у футбол у свій день народження. Каже, що готувався до матчу між бойовими завданнями й дуже хотів стати частиною команди.
Перемогу здобула команда 68-ї окремої єгерської бригади імені Олекси Довбуша. Але головне — не рахунок, а можливість військових відчути братерство, зарядитися енергією та бодай на кілька годин забути про війну.






