Президент Зеленський провів нараду щодо водозабезпечення наших міст на Дніпропетровщині.
Про це повідомив сам Президент у себе в телеграм-каналі, передають Новини Дніпра.
Наразі відновлюють водопостачання у Марганці, Нікополі, Покрові та інших населених пунктах. Фахівці працюють під постійними обстрілами, щоб забезпечити людей водою.
Кривий Ріг вже з водою. Для цього в регіоні проклали понад 300 км труб водогону. Також наразі поповнюються резерви.
Також Володимир Зеленський відвідав разом з Першою леді одну з лікарень Кривого Рогу та “Школу супергероїв”.
“Важливо, що саме перед початком навчального року на Дніпропетровщині з’явився ще один освітній осередок, де маленькі пацієнти зможуть відчути себе як у звичайній школі. Тут є все необхідне для цього”, – зазначила Олена Зеленська.
Зеленський відвідав ветеранів російсько-української війни та ознайомився з упровадженням ветеранської політики в регіоні.
Також Президент поговорив з представниками бізнесу на Дніпропетровщині:
“Головні теми розмови – детінізація економіки, збереження робочих місць і можливі зміни в податковій сфері”.






