Чергова перемогу дніпрянки Ярослави Магучіх, яка здобула золото у Токіо. Спортсменка завершила змагання з результатом 1,96 м.
Про це повідомив голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук, передають новини Дніпра.
Гордість Дніпра, юна спортсменка Ярослава Магучіх здобула чергову перемогу. На цей раз на етапі World Athletics Continental Tour Gold у Токіо.
Ярослава – вихованка фахового коледжу спорту Дніпропетровської облради та олімпійська чемпіонка.
«Золото» на цьому змаганні вона отримала вже після першого вдалого стрибка на 1,91 м. Однак вона побила власний рекорд, і завершила змагання з результатом 1,96 м.
Вітаємо Ярославу з перемогою! Пишаємось!






