Одна з постраждалих перебуває у важкому стані.
Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Сергій Лисак, передає Дніпро24.
Окупанти атакували Нікополь та Червоногригорівську громаду, внаслідок чого було поранено трьох місцевих мешканців.
Серйозно травмувала руку 87-річна жінка, вона – у лікарні у важкому стані. Медики борються за її життя та роблять все можливе.
Також поранено двох чоловіків 41 та 59 років. Першого госпіталізували у стані середньої тяжкості, інший – відмовився від госпіталізації.






