Кабмін призначив першого заступника голови ДОДА.
Про це повідомляє голова Дніпропетровської облради Микола Лукашук, передає Дніпро 24.
На Дніпропетровщині – кадрові зміни. Кабмін призначив першого заступника керівника Дніпропетровської ОДА Сергія Лисака.
Ним став Яндульський Юрій Олександрович. Сам Лисак ніяк не прокоментував призначення нового заступника.
У 2020 році Яндульський був депутатом міськради у Кіровоградській області, звідки він родом. Пройшов як безпартійний, хоча був висуванцем партії “Слуга народу”.
Після переїзду на Дніпропетровщину, займав посаду заступника голови ОВА, певний час виконував обов’язки голови адміністрації. У 2023 році став головою Дніпровської райадміністрації, а з січня 2024 року був заступником Лисака.






