Поліцейські оперативно затримали двох місцевих мешканців, які з цвинтаря викрали горщики з хризантемами з 22 могил полеглих захисників України.
Рідні воїнів одразу звернулися до поліції, і вже наступного дня підозрюваних знайшли. Усе викрадене повернули сім’ям, розповіли правоохоронці.
Чоловікам оголосили підозру за ч. 4 ст. 185 ККУ — крадіжка за обтяжуючих обставин.
Батьки загиблих подякували правоохоронцям за швидку реакцію та чуйність, наголосивши, що повернення речей із могил — це для них “частинка спокою та пам’яті”.






