На Дніпропетровщині правоохоронці затримали чоловіка, який жорстоко вбив 55-річну жінку.
Про це пишуть новини Дніпра з посиланням на поліцію Дніпропетровської області.
Злочин стався ще 3 жовтня в одному з сіл Карпівської громади, однак весь цей час підозрюваний у вбивстві переховувався від слідства.
Як повідомляється, того дня чоловік сильно посварився з потерпілою, і не впоравшись з агресією, задушив жінку.
Щоб приховати злочин, він просто скинув тіло загиблої у колодязь, після чого втік. Правоохоронці вже затримали підозрюваного. Ним виявився 29-річний чоловік.






