Ворог спрямував цієї ночі по Дніпропетровщині безпілотники – в області працювала ППО.
Про це повідомляє голова Дніпропетровської ОДА Сергій Лисак, передає Дніпро24.
Наші захисники збили над областю два “шахеди”, внаслідок чого уламки впали на території Синельниківського та Дніпровського районів.
В результаті падіння уламків, руйнувань зазнали три дачних будинка та два цивільних авто. На щастя, обійшлося без постраждалих.
Правоохоронці повідомляють, що окупанти також атакували вночі Нікопольський район. Пошкоджено близько 10 приватних будинків, господарські споруди, приватне підприємство, газогони.
В будівлях ворожими снарядами пробило дах та стіни, посікло фасади, вибило шибки, понівечило паркани навколо домоволодінь та людське майно.






