Це більше, ніж медична процедура. Це — другий шанс. Це — перемога команди лікарів. І це сталося у Дніпрі.
Про це повідомляють Новини Дніпра з посиланням на Міську клінічну лікарню №4.
У лікарні №4 в Дніпрі вперше провели аутотрансплантацію гемопоетичних стовбурових клітин дорослому пацієнту.
І цим пацієнтом став наш захисник, який боровся не лише на фронті, а й зі складним онкологічним діагнозом — множинною мієломою.
Це була медична операція найвищого рівня складності, яка включала:
- аферез (збір) стовбурових клітин крові
- високодозову хіміотерапію
- аутотрансплантацію (повернення власних очищених клітин пацієнтові)
Пацієнт пройшов непростий шлях, але він вже вирушив додому. Для всієї команди лікарів — це лише початок. Бо кожне врятоване життя — це тиха перемога.






