14-річний підліток напередодні з друзями пив Revo.
Про це повідомила медикиня Тетяна Єсич, передає видання Дніпро 24.
Ввечері 3 лютого до Центральної оперативної диспетчерської Дніпра зателефонувала перелякана матір 14-річного підлітка. У дитини були невгамовна блювота, запаморочення, короткочасна втрата свідомості та галюцинації.
Мешканка селища у Самарському районі запідозрила, що хлопець отруївся невідомою речовиною. Медики одразу приїхали на місце події.
Як виявилось, напередодні він з друзями випив 10 банок енергетичного слабоалкогольного напою Revo. Хлопця госпіталізували до лікарні.






