Вчора мережею ширилась інформація щодо першої «сірої зони» на Дніпропетровщині, однак у ЗСУ спростували інформацію про прорив рф.
У Deep State пояснили, що означає «сіра зона» на мапі, пише Дніпро24.
У районі населеного пункту Дачне Дніпропетровської області зʼявилася «сіра зона» – перша в області за час повномасштабної війни.
Окупанти не полишають спроб зайти на територію Дніпропетровщини – про це казали неодноразово.
«Щодо сірої зони — відбувається фіксація противника в даному районі, який намагається лізти туди без перестану аби закріпитися хоча б в посадці. Але бійці Сил Оборони докладають зусиль, щоб одразу знищувати московську заразу і не дати цій заразі закріплятися і накопичуватися», – зазначають аналітики.
І хоча такі забіги окупантів не несуть ніякої вигоди для них, це означає, що ситуація погіршується. Схожа ситуація спостерігалася в районі Котлярівки та Горіхового, де також ширилася інформація про захід ворога на Дніпропетровщину. Проте наші бійці стримують натиск росіян.






