Наступний матч відбудеться вже 27 квітня.
Про це повідомляє ФК «Динамо» Київ, передає Дніпро24.
Київський «Динамо» офіційно підтвердив, що гра з Дніпровською командою відбудеться у Дніпрі, на стадіоні «Дніпро-Арена».
Матч між командами запланований на 27 квітня, на 13:00. Гра транслюватиметься по телеканалу 2+2.
Напередодні цю ж інформацію підтвердили і в «Дніпро-1».
До цього, кілька днів, учасники розглядали можливість переносу гри до столиці, але дніпряни принципово поставилися до того, щоб змагатися вдома.






