У ніч проти 26 червня російські війська вчергове обстріляли Нікопольський і Дніпровський райони Дніпропетровської області. Під ударами опинилися населені пункти, зафіксовані пошкодження інфраструктури та цивільних об’єктів, але, на щастя, обійшлося без людських втрат.
Про обстріли повідомив у Telegram керівник обласної військової адміністрації Сергій Лисак, пише Дніпро24.
За його словами, ворог відкривав вогонь по Нікопольщині з важкої артилерії, активно використовував FPV-дрони та скидав вибухівку з безпілотників. Під ударом опинилися райцентр, Покровська, Мирівська, Марганецька громади. У результаті загорілося кафе, пошкоджено інфраструктурні об’єкти, підприємство, три приватні оселі, дві господарські споруди та автомобіль.

У Дніпровському районі обстріли також наробили шкоди — зруйновано об’єкти на території зони відпочинку.
Під час нічної атаки сили протиповітряної оборони збили два ворожих безпілотники.
Протягом дня обстріли Нікопольщини тривали — російські війська не припиняли атакувати з артилерії та дронів-камікадзе. Постраждали Нікополь, Покровська, Мирівська та Червоногригорівська громади. Загиблих чи поранених немає — про це повідомив Сергій Лисак у вечірньому зведенні.







