Сьогодні росіяни обстріляли Синельниківський, Нікопольський і Криворізький райони. А 29 серпня вдарили по енергетикам ДТЕК на Дніпропетровщині.
Як пише видання Дніпро24 енергетики проводили аварійні роботи біля лінії фронту. Тоді окупанти вдарили по службовій автівці, і там повністю згоріла, разом з усім обладнанням. На щастя, люди не постраждали.
А от у Синельниківському районі сьогодні загинули двоє, і ще двоє – отримали поранення. З самого ранку окупанти обстрілювали Покровську, Маломихайлівську та Слов’янську громади. Ось наслідки:
- частково зруйнований приватний будинок;
- ще дві оселі – пошкоджені;
- знищені та понівечені господарські споруди;
- побитий трактор.
Цієї ночі ворог також вдарив по Покровській громаді КАБом та вбив місцевого жителя. Окрім цього:
- зруйновано приватний будинок;
- знищено авто;
- ще 4 легковики – побиті.
По Нікополю, Марганецькій, Мирівській, Покровській, Червоногригорівській громадах російські війська били FPV-дронами та з артилерії. Двоє чоловіків отримали поранення. Пошкоджено:
- інфраструктуру;
- 9 приватних будинків;
- 2 господарські споруди;
- лінію електропередач.
А в Зеленодольській громаді, куди влучив безпілотник, спалахнула пожежа.






