У повідомленні зазначалося, що постраждали учні молодших класів і кілька педагогів, які того дня їли безкоштовні обіди.
У нібито хворих спостерігалися висока температура до 39°C, блювання та розлад шлунка.
Журналісти видання «Відомо» звернулися по коментар до Дніпровської обласної дитячої лікарні. Там повідомили, що жодних малолітніх пацієнтів із отруєнням до лікарні не надходило.
Також інформацію спростувала адміністрація гімназії №8:
«Мережею ширяться чутки про масове отруєння в закладі освіти. Офіційно повідомляємо, що ця інформація неправдива. Цього тижня жоден учень не звертався зі скаргами на отруєння. Інформацію про можливі випадки захворювання може підтвердити або спростувати лише заклад охорони здоров’я. Жодної інформації про масове отруєння від медичних установ до гімназії не надходило».






