Михайло Горобченко сподівається, що Кубок України залишиться в Дніпрі.
Про це повідомляє Федерація Баскетболу України, передають новини Дніпра.
У суботу, 22 березня, відбудеться вирішальний матч за Кубок України. На майданчику дніпровського КСК Шинник зіграють чинний володар трофея Дніпро й тогорічний фіналіст Суперліги Рівне.
БК Дніпро вигравав Кубок України чотири рази. При цьому Рівне вперше в історії зіграє в фіналі змагання.
В інтерв’ю основний розігруючий захисник Дніпра Михайло Горобченко заявив, що хоче, щоб Кубок залишився у Дніпра.
“Маємо гарний зал, тут завжди атмосферно. Тому дуже очікуємо на цей фінал. Гратимемо на всі 100%”, – заявив Горобченко.






