22 березня відбувся баскетбольний матч між Рівне та Дніпром.
Дніпрян привітав з перемогою голова Дніпропетровської ОДА Сергій Лисак, передають новини Дніпра.
Вчора відбувся фінальний поєдинок Кубку України між баскетбольними командами Рівне та Дніпро.
У фіналі на домашньому майданчику КСК Шинник, з рахунком 95:69, дніпряни блискуче здобули перемогу.
«Це вже шостий Кубок дніпрян. Жодний український клуб не має стільки таких трофеїв. Яскраві змагання і крутий результат! Вітаю!» – привітав Лисак.






