Команди не програли, та й не перемогли. Нічия між «Дніпро-1» та луганською «Зорею».
Про це повідомляє СК «Дніпро-1», передає Дніпро24.
На Дніпро-арені відбулася гра 23-го туру української Прем’єр-ліги (УПЛ). Результат – невтішний. Дніпряни поступилася перемогою.
З результатом 2:2, матч завершився нічиєю.
У першому таймі голів не було, а півзахисник Олександр Піхальонок залишив поле через травму.
Під час другого тайму дніпряни першими забили два голи, проте «Зоря» швидко наздогнала суперника.
Тепер “Дніпро-1” з 43 очками, посідає четверте місце у турнірній таблиці УПЛ.






