“Дніпро-1” подав лист в УПЛ про зняття з чемпіонату.
Про це повідомив комерційний директор ФК В’ячеслав Фрідман у коментарі Sport-express.ua, передають новини Дніпра.
Лист про зняття з чемпіонату України вже підписав генеральний директор Дніпра-1 Антон Фурсов. Команда планує повернутися наступного року, у Другій лізі.
Ймовірною причиною у ЗМІ називають відсутність фінансування. Фрідман підтвердив, що інвесторів не знайшли.
“Ні. На жаль, у Дніпрі, та й у всій Україні, нікому нічого не треба. Були несерйозні розмови, але до конкретики справа не дійшла”, – зазначив Фрідман.






