Росія захопила два села на кордоні Дніпропетровської області та просунулася в нашому регіоні.
Відповідні зміни з’явилися на мапі Deep State, вказуючи на переміщення ворога.
Тільки вчора Міноборони рф заявляв про окупацію села Запорізьке Дніпропетровської області. Тоді речник ОСУВ “Дніпро” Трегубов спростував цю інформацію.
Однак вже сьогодні йдеться не тільки про село Запорізьке, але також і про село Новогеоргіївку. Ці населені пункти знаходяться на кордоні одразу трьох областей – Дніпропетровської, Запорізької і Донецької.
Це перші два села, які захопили на Дніпропетровщині. Раніше тут фіксували росіян лише частково, або за межами населених пунктів.
На Дніпропетровщині росія захопила село Запорізьке, але тільки на словах






