Окупанти продовжують брехати про захоплення населених пунктів на Дніпропетровщині, намагаючись показати своїм громадянам хоч якусь “перемогу” на фронті.
Про це повідомляють Новини Дніпра з посиланням на “Суспільне“.
Сьогодні Міноборони росії в черговий раз повідомили про свої “успіхи” у Дніпропетровській області, правда тільки в телеграм-каналі.
Там заявили, що окупаційні війська захопили село Запорізьке на Дніпропетровщині, яке знаходиться поруч із Темирівкою Запорізької області.
На наших ресурсах жодної офіційної інформації щодо цього не було, однак речник ОСУВ “Дніпро” Віктор Трегубов в коментарі “Суспільному” спростував ці дані.






