Американський воєначальник, генерал армії Америки, Ллойд Остін сьогодні зранку прибув до столиці України. Остін планує зустрітися з українськими лідерами і підтвердити підтримку Сполученими Штатами боротьби України за свободу.
Про це повідомляє Офіс Президента України, пише видання Дніпро 24.
Як відомо, це вже далеко не перший візит американського посадовця. Наразі під час четвертого візиту Остін планує провести зустрічі з вищим українським керівництвом та в першу чергу з Володимиром Зеленським. При цьому основна увага буде зосереджена на зобов’язаннях Америки забезпечити українську сторону безпековою допомогою, що вкрай необхідна задля захисту від агресії збоку росіян на полі бою.
Наприкінці даного візиту американський гість виступить із промовою, в якій зазначить: як наша країна вміло чинить опір у війні проти Путіна. Мова, зокрема, також піде про зобов’язання Штатів відносно забезпечення ЗСУ необхідним для ведення бою.
Особливу увагу планується приділити й питанню про те, що боротьба українців несе велике значення для безпеки як американців, так і мешканців інших країн всього світу.
В американському Міністерстві оборони додають: з квітня позаминулого року Остін майже кожен місяць скликає Контактну групу з питань оборони України (формат «Рамштайн») – мова про коаліцію з майже 50 держав світу, що активно допомагають українцям боротися проти сусіда.






