Для Дніпропетровщини видалася тяжка ніч. Ворог тероризував Дніпровський, Криворізький та Нікопольський райони. Постраждали люди.
Про наслідки атаки повідомляє видання Дніпро 24 з посиланням на голову Дніпропетровської ОДА Сергія Лисака.
У ніч на 14 липня 2025 року над Дніпропетровською областю наші сили збили 10 ворожих безпілотників. На жаль, зафіксовано два влучання.
Дніпровський район
У Дніпровському районі внаслідок атаки постраждали троє людей – дві 13-річні дівчинки та 51-річний чоловік.
Усіх постраждалих госпіталізували до лікарні. Чоловік – у важкому стані.
- горіли 3 будинки, 2 гаражі, 4 господарські споруди та ліс;
- знищені 7 авто, ще 4 – пошкоджені.
Криворізький район
- спалахнула пожежа;
- пошкоджено інфраструктуру.
Нікопольський район
Ворог атакував район FPV-дронами та артилерією. Під удар потрапили Нікополь, Покровська і Марганецька громади.
На щастя, обійшлося без жертв чи постраждалих.






