10 травня окупанти 13 разів намагалися прорвати позиції на півдні та сході.
Про це повідомляє Сили оборони Півдня України, передають новини Дніпра.
Найгарячіше було біля села Олександроград – це фактично межа Донецької та Дніпропетровської областей. Там наступ вдалося повністю зупинити.
Паралельно ворог промацував лінію фронту на Запоріжжі – малі групи піхоти 12 разів кидалися в штурми в районах Гуляйпільського, Чарівного та Залізничного.
Усі атаки закінчилися для росіян нічим – українські військові втримали позиції, не давши ворогу просунутися ні на метр.






