Українські Сили оборони продовжують вибивати окупантів із наших земель.
Як повідомляє DeepState, у вересні бійці 3-го штурмового батальйону 225 ОШП разом із 141-ю окремою механізованою бригадою провели зачистку населених пунктів Соснівка, Хороше, Новоселівка та Січневе.
Після боїв наші підрозділи укріпили позиції та передали контроль іншим військовим, які зараз тримають лінію оборони.
Росіяни намагаються повернутися — знову й знову йдуть у штурми Новоселівки й Січневого, але щоразу натикаються на жорстку відсіч.
Українські бійці працюють у напівоточенні біля Орестополя, не даючи ворогу просунутися ні на метр.






