На Дніпропетровщині лунали вибухи.
Про наслідки ворожої атаки розповів голова Дніпропетровської ОДА Сергій Лисак, передають новини Дніпра.
Окупанти обстріляли Дніпро та зруйнували склади, які не експлуатували. Зокрема два підприємства зазнали пошкоджень, постраждали цивільні автомобілі. Також у місті побиті також навчальний заклад, продуктовий магазин, пошта, приватний будинок та гараж.
У Синельниківському районі внаслідок обстрілу пошкоджено транспортне підприємство та майже 70 будинків. За даними Укрзалізниці, постраждала залізнична інфраструктура.
На жаль, двоє залізничників 45 та 47 років зазнали поранень. Одного з них госпіталізували з пораненням ноги, черепно-мозковою травмою, саднами. Інший лікуватиметься вдома – у нього забійна рана руки.






