Дніпро-Західний Донбас має великі борги за електропостання. Через незмінні тарифи на воду, сплатити ці борги там не можуть. Одну з насосних станцій вже відключили від електрики. Тоді без води залишилося ціле місто на Дніпропетровщині.
Це питання винесли на розгляд регіональної комісії ТЕБ і НС, пише видання Дніпро 24.
З початку повномасштабного вторгнення тарифи на воду на Дніпропетровщині не переглядалися. Через це Дніпро-Західний Донбас не міг платити за світло – з’явилися борги.
Підприємство вимушене отримувати електроенергію від постачальника «останньої надії», розцінки якого вищі. Всі інші – просто відмовились.
Через знеструмлення однієї з насосних станцій, без води залишилося місто Шахтарське. Також були відключення у Синельниковому, Павлограді та Тернівці. Розглядається можливість переговорів з державним постачальником.
Від роботи цього підприємства залежить водопостачання частини мешканців області






