Знайшовши в одному з месенджерів «провідника», який обіцяв безпечний маршрут, наш земляк разом із попутниками з Полтавської області та Києва вирушив на зустріч пригодам.
Про це повідомляє ДПСУ, передають новини Дніпра.
План був простий – організатор скидав у телефон інструкції, куди їхати та де звернути в ліс. Чоловіки слухняно виконували всі команди, сподіваючись, що велика сума грошей гарантує їм успіх. Але вони не врахували одного — що їх вирахують прикордонники.
Замість кордону перед очима чоловіків з’явилися люди у формі. Вся «дистанційна допомога» від організатора вмить стала марною, а витрачені тисячі доларів буквально вилетіли в повітря.
Зараз на мешканця нашої області та його «колег по нещастю» склали протоколи за спробу незаконного перетину межі. Попереду — суди та штрафи.






