Унаслідок нічного обстрілу Нікопольщини поранено п’ятьох, зокрема дитину. Один чоловік помер у лікарні. Прокуратура розслідує воєнний злочин російських військових.
Про це повідомляє голова Дніпропетровської ОДА Сергій Лисак, передає видання Дніпро 24.
У на 19 червня 2025 року російська армія обстріляла Нікополь, Мирівську і Марганецьку громади Нікопольського району БпЛА та з артилерії. Окупанти влучили в автомобіль – той повністю згорів.
В результаті ворожої атаки було поранено п’ятьох мирних мешканців, зокрема 11-річного хлопчика. Його госпіталізували до лікарні.
На жаль, внаслідок отриманих травм у лікарні помер 59-річний чоловік. Пошкоджено приватний будинок, автомобіль та інфраструктуру.






