Посадовці Дніпровської міськради збагатилися на рекламі та маркетингу.
Про це повідомляє поліція Дніпропетровської міськради, передають Новини Дніпра.
У Дніпрі викрили злочинну організацію, яка завдала великих збитків бюджету. Туди входили посадовці Дніпровської міської ради, начальник комунального підприємства та фізичну особи.
Організатором виявився 38-річний підприємець. Його фірма раніше займалася рекламними послугами для надання їх комунальним підприємствам міста.
За сприяння посадовців міськради, він виграв тендер нібито на закупівлю рекламних та маркетингових послуг 11 підконтрольних ФОПів. Насправді це майстри манікюру, різноробочі на будівництві, водії таксі, бухгалтери тощо. Вони ніякого відношення не мають до SMM-послуг, але саме з ними протягом трьох років укладали договори про надання рекламних послуг. На ці послуги виділили 123 млн грн.
Таким чином з бюджету було викрадено майже третину цієї суми. Загалом посадовці викради 34,2 мільйони.
В кінці вересня було проведено 16 обшуків в кабінетах та вдома у посадовців. 10 фігурантів отримали підозри, один з них переховується за кордоном. Їм загрожує до 12 років позбавлення волі.






