Міський голова Борис Філатов підписав розпорядження про запуск об’єктів теплопостачання.
Про це інформує Дніпровська міськрада.
Цьогоріч опалювальний сезон розпочинається з особливим акцентом на соціальні об’єкти: школи, дитсадки, лікарні та інші установи отримають тепло першими.
Комунальне підприємство «Теплоенерго» та інші оператори котелень та теплових мереж розпочнуть пуск систем у Дніпрі вже з 1 листопада. Вони відповідальні за безперебійне забезпечення теплом мешканців міста та соціальних закладів.
Щоб усе працювало без перебоїв, ТОВ «Газорозподільні мережі України» забезпечить постачання газу для котелень, а «ДТЕК Дніпровські електромережі» – електроенергією. Це гарантує стабільну роботу опалення та комфорт для дніпрян у холодні осінні дні.
Розпорядження вже набрало чинності, тож підготовка до опалювального сезону йде повним ходом. Якщо ви ще не відчули запах тепла, скоро це зміниться – Дніпро офіційно готовий до зимових холодів.






