Про це повідомляє поліція Дніпропетровської області, передає видання Дніпро 24.
21 червня близько 21:30 у с. Слобожанське Дніпропетровської області сталася стрілянина біля одного з будинків. На місце події викликали поліцію.
Як виявилося, 49-річний чоловік вистрілив у свого опонента, щоб заступитися за дружину – у потерпілого з жінкою стався конфлікт. Після вистрілу підозрюваний пішов звідти.
34-річного потерпілого госпіталізували до лікарні із вогнепальним пораненням. Зловмисника затримала поліція.






