Споживачі завдали збитків на понад 846 тисяч гривень.
Про це повідомляє Дніпровська філія “Газмережі”, передає Дніпро24.
З початку цього року фахівці «Газмереж» виявили 135 випадків несанкціонованого відбору природного газу. Серед них 11 незаконних врізок, 35 втручань у роботу газових лічильників, щоб змінити показання, та 81 факт самовільного відновлення газопостачання тощо.
Тепер ці споживачі мають компенсувати заподіяні філії збитки. Розмір їх сягає залежно від виявленого порушення – від 3,5 тис грн до 500 тис грн.






