Сьогодні з російського полону додому повернулися пʼятеро мешканців Дніпропетровщини.
Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Сергій Лисак, повідомляють новини Дніпра.
Відбувся обмін військовополоненими. Це був перший етап обміну, він розрахований на кілька таких, які відбуватимуться найближчим часом.
Цього разу додому повернулися пʼятеро жителів Дніпропетровської області, які перебували у російському полоні.
Серед тих, кого сьогодні повернули – поранені та важкопоранені, а також молодші 25 років. Вітаємо рідних тих, хто повернувся сьогодні додому!






