Укрзалізниця зменшить знижки на проїзд до Польщі та Угорщини.
Про це повідомляє Укрзалізниця, передають новини Дніпра.
Через подорожчання витратних матеріалів та енергоресурсів, збитки від пасажирських перевезень сягнули 18 млрд грн. Тому проїзд до Польщі та Угорщини зросте в ціні. До Австрії та Молдови – ціна не зміниться.
Квитки до Польщі подорожчають:
- у вагонах 1 класу Інтерсіті+ та СВ – на 20-27%;
- у вагонах купе – на 9-27%.
На популярних міжнародних поїздах:
- Київ – Варшава – на 37%;
- Київ – Будапешт – на 17% у вагони СВ та на 21% у вагони купе.






