В Україні досі не затвердили новий протокол передачі інформації від РРО, без якого АЗС не матимуть права продавати паливо.
Про це заявила нардепка Ніна Южаніна, передає видання Дніпро 24.
З 1 березня можуть закрити всі українські заправки, бо з того дня використовуватимуть тільки РРО, які формують фіскальні чеки за новою формою, затвердженою наказом Мінфіну №601.
За словами посадовиці, досі жоден РРО не може бути доопрацьований та оновлений, бо ні Нацбанк, ні Мінфін, ні ДПС не затвердили новий протокол передачі інформації від РРО до ДПС з урахуванням нової форми фіскального чеку. І поки що невідомо, коли затвердять новий.
На АЗС можна використовувати тільки традиційні (апаратні) РРО, тому з 1 березня АЗС мають або припинити продавати пальне та зачинитись.
В іншому випадку, їх робота буде незаконною, і вони отримають штраф у розмірі 150% вартості проданого пального.






