Вчора у Дніпрі пройшов великий концерт під землею. Його провели у Дніпровському метро, де облаштували неймовірну глядацьку залу для гостей.
Цей концерт провели для військових, рятувальників, поліцейських та медиків. А також для родин загиблих і полонених захисників.
Було дуже емоційно і вражаюче. Зустріли гостей ведучі – Юрій Ткач і Міла Єремєєва. Заспівали для присутніх гурт Без обмежень і співачка Kola. А команда коміків VIP Тернопіль подарували всім посмішки в цей день.
«Довгоочікувані й такі, що свідчать, – життя продовжується», – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Сергій Лисак.
Це було весело та атмосферно. Глядачі отримала гарний настрій та щирі емоції.











