Ворог завдав удару по Павлограду на Дніпропетровщині.
Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Сергій Лисак, передають Новини Дніпра.
Перед оголошенням повітряної тривоги в регіоні, у Павлограді пролунав потужний вибух. Після цього над містом здійнявся стовп диму.
Після вибуху, в нежитловій будівлі у місті спалахнула пожежа. На місці працюють профільні служби. Інформація уточнюється.
Відомо про одного постраждалого – це 21-річний місцевий житель. Його госпіталізували до лікарні у стані середньої тяжкості.






