Сьогодні, 6 листопада, ворог атакував Дніпро шахедами.
Про це повідомляє видання Дніпро24 з посиланням на місцеві телеграм-канали.
Близько півгодини тому було дуже гучно у Дніпрі. Вибухи спочатку пролунали у передмісті обласного центру.
Перед цим Повітряні Сили України попереджали про групу БпЛА, яка курсувала у напрямку Дніпропетровської області.
Одразу після атаки над містом помітили величезну заграву, однак подробиць поки що немає.
При цьому голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук зазначив, що ворог продовжує атакувати енергетичну інфраструктуру. Загроза залишається. Також він попередив про можливі повторні атаки цієї ночі.
Дніпрянам радять зарядити гаджети і павербанки, а також зробити невеликий запас води. Залишайтесь в укриттях до відбою і реагуйте на загрози. Бережіть себе!






