Близько 17:06 у Дніпровському районі було чутно вибух.
Про це повідомляє голова Дніпропетровської ОДА, передає Дніпро24.
Повітряну тривогу у Дніпропетровській області було оголошено за 15 хвилин до вибуху, що пролунав у середмісті. До цього моніторингові групи повідомляли про ракету, що рухається у напрямку Дніпра. Вже через сім хвилин був відбій тривоги.
Повітряне командування «Схід» повідомляє, що над Дніпром було знищено керовану авіаційну ракету.
Пізніше голова Дніпропетровської ОДА Сергій Лисак підтвердив, що в регіоні було чутно роботу ППО.
Також Лисак повідомив, що по Нікополю сьогодні застосували дрон-камікадзе та артилерію, внаслідок чого було пошкоджено обʼєкт інфраструктури.






