Окупанти атакували Дніпро керованою ракетою.
Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Сергій Лисак, передає Дніпро24.
Ворог вчерговий раз завдав удару по Дніпру. На жаль, внаслідок ракетної атаки є постраждалі серед цивільного населення.
За попередніми даними, 5 людей постраждали внаслідок удару по обласному центру. Деталі обстрілу уточнюються.
Повітряні Сили раніше попереджали про керовану авіаційну ракету у напрямку Дніпра. Наразі вже дали відбій тривоги.
Оновлено:
Пошкоджень зазнав заклад освіти. На щастя, у момент прильоту, всі діти були в укритті.






