Цього року в Дніпрі опалення включили за три дні.
Про це повідомляє Дніпровська міська рада, передає Дніпро 24.
Опалювальний сезон у Дніпрі розпочався 1 листопада. Готувались до нього з весни. Наразі споживачі міських теплопостачальних підприємств всі з теплом.
«Сьогодні я проінспектував роботу однієї з котелень в Індустріальному районі, аби переконатися, що тут все добре. Вона опалює близько 10 відсотків усього міста, а саме 311 житлових будинків, 7 шкіл, 18 дитячих садочків та 5 лікарень», – зазначив заступник директора КП «Теплоенерго» Володимир Білан.
Також черговий по місту перевірив теплорозподільчий пункт в Індустріальному районі. Він дає тепло у 28 багатоповерхівок, 2 дитячих садка та 1 медзаклад. Там працює сучасний генератор.
Загалом КП «Теплоенерго» постачає тепло у 3 300 житлових будинків, 168 дитячих закладів, 201 школу, 166 дитячих закладів та 76 лікарень.






