По Дніпру окупанти завдали ракетного удару новим озброєнням.
Про наслідки розповів голова Дніпропетровської ОДА Сергій Лисак, передає Дніпро24.
В результаті ворожої атаки у Дніпрі пошкоджено промислове підприємство, центр реабілітації для людей з інвалідністю та гаражний кооператив.
У центрі реабілітації частково зруйновано котельню, пошкоджено будинки, на місцях влучань спалахнули пожежі.
За попередньою інформацією, постраждали дві людини – 57-річний чоловік та 42-річна жінка, яку госпіталізували.
Вперше окупанти застосували міжконтинентальну балістичну ракету РС-26 «Рубєж». Президент Володимир Зеленський вже відреагував на бойовий удар по Дніпру:
“Сьогодні була нова російська ракета. Всі характеристики – швидкість, висота – міжконтинентальної балістичної. Зараз тривають експертизи. Очевидно, що Путін використовує Україну як полігон. Очевидно, що Путін боїться, коли поруч з ним просто є нормальне життя. Коли люди просто мають гідність. Коли країна просто хоче бути і має право бути незалежною”, – каже Зеленський.






