Окупанти атакували Дніпровський, Криворізький та Павлоградський райони, а також Нікополь.
Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Сергій Лисак, передають Новини Дніпра.
Вранці росіяни здійснили масовану атаку по Україні, зокрема по Дніпропетровщині. На жаль, було пошкоджено енергетичні обʼєкти. Також є поранені.
Внаслідок обстрілу, поранень зазнали 39-річний чоловік та згодом за медичною допомогою звернувся ще чоловік 45 років. Його госпіталізували. У Нікополі постраждала 82-річна жінка.
Станом на зараз, спостерігаються проблеми з водопостачанням у Криворізькому районі. У Марганецькій громаді без світла залишилися два села.
Також сьогодні вдень ворог вдарив по обʼєкту інфраструктури у Дніпровському районі.






