Водоканал «Дніпро-Західний Донбас», який забезпечує водою Павлоградський та Синельниківський райони, має майже 500 млн боргу.
Про це повідомив голова Дніпропетровської облради Микола Лукашук, передають Новини Дніпра.
Голова облради звернувся до Кабміну, Мінфіну та Комітету ВР щодо виділення з держбюджету 500 млн грн для погашення кредиторської заборгованості водоканалу «Дніпро-Західний Донбас».
Станом на 1 червня 2024 року, кредиторська заборгованість водоканалу за останні три роки зросла на 220% – до 481,9 млн грн. Кошти з обласного бюджету покрити таку суму не зможуть, особливо під час воєнного стану.
“Ми не можемо допустити зупинку роботи обʼєкта критичної інфраструктури, який забезпечує водою жителів Павлоградського та Синельниківського районів”, – додав Лукашук.
Наразі підприємство не перебуває у спільній власності територіальних громад. Хоча водоканал продовжує працювати і надає послуги з водопостачання, проблема боргів залишається.






