Ворог здійснив ракетну атаку по Павлограду.
Про це повідомив голова Харківської ОДА Сергій Лисак, передає Дніпро24.
Окупанти цієї ночі обстріляли Павлоград ракетами. Уламки впали та пошкодили чотири приватні будинки. На щастя, ніхто не постраждав.
Також ворог обстріляв Нікополь і район з важкої артилерії, дронами-камікадзе та РСЗВ. Постраждали три місцеві жительки 38, 65 та 71 років.
Пошкоджено 3 підприємства, коледж, дитсадок та гаражний кооператив, приватні будинки, газопровід, автомобілі.
Також окупанти здійснили повторний обстріл, коли рятувальники гасили пожежу на місці одного прильоту. Ніхто з надзвичайників не постраждав, чого не скажеш про техніку.






