Цієї ночі у Дніпрі чули два сильних вибухи. Виявилося, що ворог атакував місто БпЛА.
Як пише видання Дніпро24, під ударом опинився Самарський район міста.
Окупанти вдарили по Дніпру та пошкодили об’єкт інфраструктури та пожежну частину в Самарському районі.
В результаті обстрілу також постраждали двоє місцевих мешканців – їх доставили до лікарня. 46-річний чоловік зараз у важкому стані, а 69-річний – у середньому.
Також внаслідок влучань спалахнули пожежі – їх швидко загасили рятувальники.
Трагічні новини з Синельниківщини – там було вбито двох людей під час нічної атака рф. Ще одна 50-річна отримала поранення. І ще наслідки:
- горіли територія підприємства, приватні будинки і суха трава;
- пошкоджено АЗС та автомобілі.
Ворог продовжує цинічні атаки на мирні міста та села, вбиваючи наших людей та руйнуючи цивільні об’єкти.






